دستگاه دوخت ریلی(دوخت غلطکی)

دستگاه بسته بندی وکیوم
نوامبر 15, 2017
مشتری مداری
ژانویه 28, 2018

دستگاه دوخت ریلی(دوخت غلکی) این دستگاه به دلیل سرعت بالا و قابلیت چاپ ( تاریخ و قیمت) همزمان با عملیات دوخت و سرعت دوخت بالا از دستگاه های پرکاربرد و پرطرفدار صنعت بسته بندی می باشد. از مزیتهای این دستگاه هزینه پایین تعمیر و نگهداری ، عملکرد بالای آن و سرعت در بسته بندی ، قابلیت تنظیم حرارت با توجه به نوع محصول از لحاظ وزنی و جنس پاکت مصرفی می توان اشاره کرد.
دستگاه دوخت ریلی تحولی جدید در صنعت بسته بندی ایجاد نموده و به علت سرعت بالای آن، کارآیی ساده و چاپ تاریخ تولید و انقضا و قیمت و غیره مورد استقبال بالای شرکت ها قرار گرفته است.این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت و حرارت برای محصولات با ضخامت و جنس های مختلف را دارد.
دستگاه های دوخت ریلی را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:
1. دوخت ریلی رومیزی یا افقی
2. دوخت ریلی عمودی یا دو منظوره
3. دوخت ریلی پایه یا ریلی ایستاده
4. دوخت ریلی صنعتی
5. دوخت ریلی با تزریق گاز
6. دوخت ریلی دمنده
7. دوخت ریلی مکنده
8. دوخت ریلی با تاریخ زن
سرعت کانوایر در دستگاه های دوخت ریلی از صفر تا شانزده متر بر دقیقه است که به نوع محصول و کارکرد اپراتور بستگی دارد تا تنظیم شود. میزان حرارت دستگاه از 0 تا 400 بسته به ضخامت نایلون قابل تنظیم می باشد.
از دستگاه های دوخت ریلی به منظور بسته بندی قند، شکر، آجیل، حبوبات، نان، سبزیجات، لواشک، خیارشور، مایعات، خشکبار، ظروف یکبار مصرف، ابزارآلات، قطعات صنعتی و الکترونیکی استفاده می شود.

دستگاه دوخت ریلی رومیزی :

دستگاه دوخت ریلی رومیزی، دستگاهی برای بسته بندی محصولاتی است که حاوی مایعات نباشد. از دستگاه رومیزی برای بسته بندی حبوبات، آجیل و خشکبار ، ظروف یکبار مصرف استفاده می شود.

دستگاه دوخت ریلی عمودی :

دستگاه دوخت ریلی عمودی برای بسته بندی مایعات در کیسه یا محصولاتی که دارای مایع هستند ، مانند خیارشور استفاده می شود.

دوخت ریلی با پایه :

دستگاه دوخت ریلی (دوخت غلطکی ) با پایه همانند دستگاه دوخت ریلی (دوخت غلطکی) رومیزی بوده با این تفاوت که پایه ای که در زیر دستگاه قرار گرفته نه تنها باعث شده دستگاه به میز کار احتیاجی نداشته باشد بلکه به علت داشتن چرخ های مربوط به زیر پایه باعث سهولت جابجایی دستگاه می گردد.

دستگاه دوخت ریلی صنعتی :

دستگاه دوخت ریلی صنعتی به منظور بسته بندی محصولات با وزن بالای 20 گیلوگرم در کاخانجات و واحدهای تولیدی با حجم بالا استفاده می شود.
از این دستگاه برای بسته بندی مواد شیمیایی ، کودهای شیمیایی و آرد استفاده می کنند.

دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز :

دستگاه دوخت ریلی با تزریق گاز به منظور بسته بندی محصولات غذایی و به جهت جلوگیری از فاسد شدن محصولات استفاده می شود. هنگام عملیات دوخت، گاز همزمان وارد کیسه شده و محصول نهایی بسته بندی می شود. این دستگاه یکی از پیشرفته ترین و کارآمد ترین دستگاه دوخت ریلی می باشد.

دستگاه دوخت ریلی دمنده :

از دستگاه دوخت ریلی دمنده برای محصولاتی که ترد و شکننده است استفاده می شود. داخل کیسه توسط پمپ موجود روی دستگاه حاوی هوا شده و مانند ضربه گیر برای محصول عمل می کند.

دوخت ریلی مکنده :

از دستگاه دوخت ریلی مکنده برای محصولاتی استفاده می شود که باید تا حد ممکن هوای کیسه هنگام عملیات دوخت خالی گردد و این سبب عدم فساد محصول و کم حجم شدن کالا می گردد. این امر باعث افزایش طول عمر محصول می شود.
دستگاه دوخت ریلی مکنده برای محصولات الکترونیکی استفاده می شود و همچنین دستگاه دوخت ریلی مکنده برای محصولاتی که قرار است بعد از فرآیند بسته بندی فریز شوند، نیز کاربرد فراوان دارند.

دستگاه دوخت ریلی با تاریخ زن :

انواع دوخت های ریلی با تاریخ زن، قابلیت چاب تاریخ تولید، تاریخ انقضا و قیمت را همزمان با عملیات دوخت بروی محصول دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *