دستگاه تسمه کش اتوماتیک فرهام پک

مشتری مداری
ژانویه 28, 2018
 ماشین آلات بسته بندی
فوریه 21, 2018

دستگاه تسمه كش تمام اتوماتيك دروازه اي  به گونه اي طراحي شده كه قابلیت استفاده در خطوط توليد تمام اتوماتيك بدون دخالت نيروي انساني را دارد، به اين صورت كه محصول مورد نظر پس از بسته بندي اوليه بوسيله ابزار انتقال مانند كانواير و نوار نقاله به دهانه دروازه اي شكل تسمه كش هدايت مي شود و دستگاه به صورت خودكار عمل تسمه كشي را انجام داده و براي تسمه زني بعدي آماده مي شود.

اندازه دهانه دروازه اي دستگاه متناسب با نياز مشتري و با در نظر گرفتن حداكثر اندازه بسته هايي كه نياز به تسمه كشي دارند، قابل سفارش مي باشد.

تسمه ایی در این نوع تسمه کشها مورد استفاده قرار می گیرد ، تسمه پلاستیکی PP و کریستال می باشد، که در بازار با نام تسمه ماشینی فول اتوماتیک شناخته شده است و در رنگهای مختلف مطابق با نیاز مشتری به صورت چاپ شده و بدون چاپ موجود می باشد . در تسمه کش تمام اتوماتیک عمل تسمه کشی دور بسته توسط آرک یا دروازه بالای تسمه کش که اصطلاحا به آن شوت تسمه می گویند ؛ انجام می گیرد. به همین دلیل به این تسمه کش، تسمه کش دروازه ای نیز می گویند. این آرک ابعاد مختلفی دارد که بسته به محصول و نیاز مشتری اندازه دروازه تغییر می یابد. اما اندازه استاندارد آن که عموما در کارتن سازی ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. 60*85 سانتی متر است. تسمه مصرفی این دستگاه PP بوده که می بایست بسیار صاف(بدون پیچ و تاب) باشد.  این نوع تسمه به تسمه فول اتومات معروف است.

مزاياي دستگاه تسمه کش اتوماتیک ما  نسبت به ساير دستگاه های تسمه کش:

1-استفاده از قطعات مکانيکي بادوام

2-استفاده ازPLCبه جاي کنترلر هاي برد الکترونيکي که دستگاه را کاملا صنعتي مي سازد به عنوان مثال در کنترل هاي برد الکترونيکي موتورها توسط يک ترانزيستور روشن و خاموش مي شوند و در صورت خرابي احتياج به تعمير کار و مهندس الکترونيکي مي باشد.

در صورتيکه در سيستم PLC به جاي ترانزيستور از کنتاکتورهاي صنعتي استفاده شده است که 100 ها بار مطمئن تر از ترانزيستور هستند و در صورت خرابي خودتان ، قادر به تشخيص و تعويض آن با هزينه بسيار پائين تر هستيد.

3-مجهز به سيستم تشخيص تسمه و فيد آن جهت کاهش ضايعات تسمه

4-مجهز به سيستم تمام اتوماتيک جهت تسمه کشي کارتن ها بدون نياز به فشردن شاسي

5-کليه قطعات مصرفي دستگاه موجود و با قيمت منطقي قابل ارائه مي باشد .

6-در صورت تمايل ليستي از خريداران اين دستگاه در اختيار شما قرار مي گيرد تا در زمان خريد اطمينان لازم حاصل گردد.

9 Comments

 1. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:1 ستاره

 2. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 3. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 4. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 5. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 6. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 7. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 8. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

 9. ناشناس گفت:

  امتیاز بینندگان:5 ستاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

مشاوره رایگان