دستگاه بسته بندی اسکین پک بدون نیاز به قالب

تاریخ زن
سپتامبر 7, 2017
دستگاه سلفون کش
سپتامبر 13, 2017

موارد استفاده و کاربرد ها

از دستگاه بسته‌ بندی اسکین‌ پک برای بسته‌ بندی فرمی محصولات، بدون نیاز به قالب‌ گیری از آن‌ها استفاده می‌شود. در فرایند بسته‌ بندی اسکین‌ پک محصول بر روی مقوا یا کارتن قرار گرفته و سپس غشای پلاستیکی روی آن قرار می‌گیرد و پس از تخلیه هوای مابین غشا و محصول و با توجه به حرارت ایجاد شده نایلون یا غشا بر روی کارتن میچسبد. از مزیت‌های این دستگاه نیاز نداشتن به دستگاه قالب‌گیری است به طوری که علاوه بر ارائه‌ی بسته‌بندی زیبا ، عمر مفید آن نیز افزایش می‌دهد.

دستگاه بسته‌بندی اسکین‌پک :
دستگاه بسته‌ بندی اسکین‌پک معمولا برای بسته‌ بندی انواع قطعات صنعتی و قطعات یدکی استفاده می‌شود. که از مزایای بسته‌ بندی اسکین‌ پک می‌توان به شکیل بودن بسته‌بندی و بالا بردن عمر محصولات و همچنین باز شدن آسان بسته‌ بندی نام برد.دستگاه بسته‌ بندی اسکین‌ پک با برق سه فاز یا تک‌ فاز راه‌ اندازی می‌شود و ابعاد این دستگاه‌ها بسیار متفاوت است. همچنین می‌توان رنگ، ضخامت و شفافیت غشای بسته بندی را تغییر داد و انتخاب نمود.

دستگاه بسته‌ بندی فرمینگ :

دستگاه بسته‌ بندی فرمینگ معمولا برای بسته‌بندی انواع سکه طلا، لوازم خانگی و همچنین ابزار و… استفاده می‌شود. که از مزایای بسته‌ بندی فرمینگ می‌توان به شکیل بودن بسته‌ بندی و بالا بردن عمر محصولات و همچنین باز شدن آسان بسته‌ بندی نام برد. دستگاه بسته‌بندی فرمینگ با برق سه فاز یا تک‌ فاز راه‌ اندازی می‌شود و ابعاد این دستگاه‌ها بسیار متفاوت است. همچنین می‌توان رنگ، ضخامت و شفافیت غشای بسته بندی را تغییر داد و انتخاب نمود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (7 رای)

پاسخی را بگذارید

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

مشاوره رایگان