بررسی ویژگی ها وکاربردهای دستگاه تولید بالشتک هوا

بسته بندی وکیوم
دستگاه بسته بندی وکیوم چیست؟بررسی ویژگی ها، کاربرد ها
اکتبر 22, 2022
دستگاه سیل ظروف
نکات طلایی درباره دستگاه سیل ظروف و کاربردهای آن
نوامبر 22, 2022

صنعت بسته بندی، صنعتی مهم به حساب می آید که ترکیبی از فناوری، هنر و علم می باشد. بسته بندی محصولات شاید در ظاهر و در نگاه اول مسئله ساده ای به نظر برسد ولی، در واقع بسته بندی پروسه ای دشوار و پیچیده را در خود جای داده است .اکثرشرکت ها وکارخانجات همه روزه سعی در تحول و به روزرسانی کسب وکار خود دارند .در پی پیشرفت همه جانبه مشاغل ، تولیدکنندگان وسازندگان در این زمینه در صدد برآمدند تا با بهره گیری از تکنولوژی روز در جهت بهبود کیفیت بسته بندی دستگاه های مختلفی ساخته وبه بازار عرضه نمایند، تا پاسخگوی نیازهای جامعه امروزی باشند.

یکی از این دستگاه ها ،دستگاه تولید بالشتک هوا می باشد. دستگاه بالشتک هوا ،دستگاهی کاربردی و خاص به حساب می آید که به علت داشتن یک سری ویژگی های مهم، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است . این دستگاه کاربردی و مهم به گونه ای طراحی شده تا در صنایع مختلف به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. توجه داشته باشید که این محصول برای بسته بندی داخلی کارتن طراحی شده و با استفاده از آن شما می توانید فضای خالی موجود در کارتن های مختلف را پر کنید واز محصول یا قطعه خود محافظت نمایید. امروز ما قصد داریم تا در مورد دستگاه  تولید بالشتک هوا، قیمت دستگاه تولید بالشتک هوا و بهترین راه موجود برای خرید دستگاه تولید کوسن هوا با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

دستگاه تولید بالشتک هوا چیست؟

بیایید تا کارمان را با پاسخ به یک سوال ساده و مهم شروع کنیم: دستگاه تولید بالشتک هوا چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دستگاه مخصوص تولید بالشتک هوا، دستگاهی ویژه به حساب می آید که کاربرد های زیادی داشته و شما با خیال راحت می توانید آن را برای پر کردن فضای خالی کارتن مورد استفاده قرار دهید. زمانی که شما یک محصول را به صورت اینترنتی تهیه می کنید، با باز کردن جعبه پستی می توانید بالشتک های هوای موجوددرون کارتن را مشاهده کنید. این کوسن های هوا، بالشتک هوا نام دارندکه باعث فاصله گذاری بین محصول گردیده وسبب جلوگیری از شکستن محصول وپرکردن فضای خالی کارتن می گردد.

 شرکت ها و کارگاه های فعال در زمینه تولید ظروف چینی و سرامیک، لوازم دکوری، شکستنی و حساس ، لوازم آرایشی و بهداشتی و ….، با استفاده از این دستگاه به راحتی می توانند سلامت محصولات تولید شده خود را هنگام ارسال بارتضمین نمایند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از این دستگاه اهمیت زیادی پیدا کند. لازم به ذکر است که دستگاه مخصوص تولید بالشتک هوا به گونه ای طراحی شده است تا بالشتک هوارا باابعاد گوناگونی را در اختیار شما قراردهد.

مشاغل گوناگونی از این دستگاه می توانند استفاده نمایند. به عنوان مثال، شرکت های تولیدکننده یا ارسال بار همچون اداره پست ، تیپاکس و کالارسان با استفاده از بالشتک های تولید شده توسط این دستگاه ،فضای خالی موجود در بسته بندی های خود را پر می کنند این مسئله نه تنها باعث می شود تا کیفیت بسته بندی محصول بالابرود بلکه سبب جلوگیری از شکست محصول نیز می گردد. دستگاه تولید بالشتک هوا با تولیدپلاستیک های پر شده از هوا، می تواند بسته بندی خوبی را در اختیار افرادی قرار دهد که در زمینه تولید یا حمل و نقل کالا های حساس فعالیت می کنند.

مشخصات دستگاه تولید بالشتک هوا

به صورت کلی این دستگاه جالب و با ارزش می تواند همراه با مشخصات متنوعی در بازار به فروش برسد. دستگاه تولید بالشتک هوایی که در شرکت فرهام ارائه می شود به شما اجازه می دهد تا دستگاه را در سه حالت مختلف استفاده نمایید، به عبارتی میتوان دستگاه را در حالت افقی، مایل وعمودی بکارگرفت.  از کاربردهای جالب این محصول می‌توان به این مورد اشاره کرد که با استفاده از این دستگاه می‌توان بالشتک‌های هوایی در شکل و اندازه‌ های متفاوت تهیه کرد. این دستگاه از سیستم عملکرد الکترو مکانیک برخوردار می باشد و همین مسئله هم باعث شده تا سطح بازدهی آن در بالا ترین حالت ممکن قرار گیرد. جدا از این مسئله، میزان ولتاژ ورودی این دستگاه برابر با 220 ولت بوده و توان عملکردی آن200 وات می باشد. دستگاه موجود در شرکت ماشین آلات بسته بندی فرهام در هر دقیقه حدود 18 متر بالشتک را تولید می کند.

این مسئله باعث شده تا دستگاه تولید بالشتک هوا محبوبیت زیادی در صنعت بسته بندی وارسال کالابه دست آورد. این دستگاه در ابعادی برابر با 260 در 350 در 270 میلی متر در بازار به فروش می رسد.. وزن این دستگاه 9 کیلوگرم بوده و حمل آن اصلا کار دشواری نیست. همه این مشخصات باعث شده اند تا میزان محبوبیت این دستگاه خاص و قوی افزایش پیدا کند.

ویژگی هاو مزایای دستگاه تولید بالشتک هوا

استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا می تواند برای شما با مزایای زیادی همراه باشد. با استفاده از این دستگاه شما به راحتی می توانید هزینه های کلی خود را کاهش دهید چرا که دیگر نیازی به خرید یونولیت یا بسته بندی محصول توسط نایلون حبابدار نخواهیدداشت. پس کاهش هزینه های مربوط به بسته بندی را می توان به عنوان اولین مزیت استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا نام برد.

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که دستگاه تولید بالشتک هوا به صورت دقیق چه ویژگی های مطلوبی را در خود جای داده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دستگاه تولید بالشتک، به گونه ای طراحی شده تا قدرت عملکردی خوبی را از خود به نمایش بگذارد. لازم به ذکر است که با استفاده از سیستم نمایشگر قرار گرفته بر روی بدنه این دستگاه، شما به راحتی می توانید قسمت های مختلف آن را مدیریت کنید. یکی دیگراز مزایای این دستگاه وزن سبک آن بوده  بنابراین قابلیت جابجایی آن آسان می باشد واینکه از نظر ابعادی، خیلی بزرگ و جا گیر نمی باشد و حجم فضای کمی را اشغال می کند. در نتیجه، کسب و کار های کوچک و افرادی که با مشکل مدیریت فضا مواجه هستند هم با خیال راحت می توانند آن را به کار گیرند

از جمله دیگر ویژگی های به کار رفته در این دستگاه می توان به قابلیت تنظیم دمای دوخت بالشتک هوا اشاره کرد . تنظیم دمای دوخت می تواند به صورت مستقیم میزان استحکام بالشتک را تحت تاثیر خود قرار دهدبه عبارتیمی توان از نایلون ضخیم تری جهت تولید بالشتک استفاده نمود. هرچه دوخت بهتر باشد، مقاومت و کیفیت کوسن تولید شده نهایی هم افزایش پیدا می کند قابلیت جالب دیگر این دستگاه ، تنظیم مقدار هوای داخل بالشتک می باشد.گاهی اوقات شما نیازی به پر کردن کامل کوسن ندارید. گاهی اوقات شما نیاز دارید تا بالشتک مورد نظرتان را تا حد متوسط باد کنید. در این شرایط، با استفاده از این دستگاه و کنترل پنل اختصاصی آن شما به راحتی می توانید میزان هوای ورودی را کنترل کنید.

قیمت بالشتک هوا

چه کسب و کار هایی باید از دستگاه مخصوص تولید بالشتک استفاده کنند؟

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم، در حال حاضر کسب و کار های زیادی هستند که می توانند دستگاه تولید بالشتک هوا را مورد استفاده قرار دهند. این دستگاه خاص و کاربردی به گونه ای طراحی شده است تا برای همه افراد در مشاغل مختلف مورد استفاده قرارگیرد. اولین کسب و کار هایی که می توانند این دستگاه را مورد استفاده قرار دهند، شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات چینی یا لوازم دکوری می باشند .در گذشته تیم های فعال دراین زمینه بخش قابل توجهی از درآمدشان را صرف خسارت ناشی از آسیب وارد شده هنگام حمل ونقل می کردند. ولی امروزه با ساخت وتولید این دستگاه این معظل حل شده و هزینه تمام شده محصول به حداقل میرسد. در نتیجه، این شرکت هامی توانند با استفاده از دستگاه تولید بالشتک هوا، کوسن هوا بسازند و با استفاده از آن از محصولات ارسالی خود محافظت نمایند

شرکت های فعال در زمینه تولید لوازم آرایشی را می توان به عنوان دیگر مصرف کنندگان بالشتک هوا شناسایی کرد. خرید بالشتک هوا در حجم های زیاد مطمئنا هزینه نسبتا بالایی را بر روی دست تیم های تولید کننده لوازم آرایشی می گذارد. آنها با استفاده از این دستگاه می توانند به راحتی بالشتک هوای مورد نیازشان را به صورت دستی تولید نمایند. در ضمن، شما باید به این مسئله هم توجه داشته باشید که این دستگاه برای شرکت های خصوصی و دولتی ایرانی هم کاربرد دارد. فروشگاه های اینترنتی، شرکت های حمل و نقلی و غیره با استفاده از این دستگاه می توانند نسبت به بسته بندی درست و صحیح محصولاتشان اقدام کنند. همین مسئله هم باعث شده تا استفاده از این دستگاه به مسئله ای مهم تبدیل شود.

قیمت دستگاه تولید بالشتک هوا

قیمت نهایی که شما باید برای خرید دستگاه تولید بالشتک هوا پرداخت کنید می تواند تحت تاثیر یک سری عوامل و فاکتور های خاص متغیر باشد. هر کدام از این عوامل به نحوی خاص قیمت نهایی را تحت تاثیر خود قرار می دهند. شرکت تولید کننده را می توان به عنوان مهم ترین عامل موثر بر روی قیمت نهایی این محصول شناسایی کرد. امروزه شرکت های زیادی در زمینه تولید دستگاه بالشتک هوا فعالیت می کنند. این شرکت ها از یک سری تکنولوژی ها و مواد اولیه خاص برای ساخت محصولات خود استفاده می نمایند. همین مسئله هم باعث شده تا انتخاب کمی سخت شود. بهتر است که در ابتدا بودجه خود را مشخص کنید و سپس بسته به بودجه خود انتخاب داشته باشید.

آخرین عاملی که شما باید به آن توجه داشته باشید شرکت فروشنده است. امروزه فروشگاه های زیادی در زمینه عرضه و فروش انواع دستگاه تولید بالشتک هوا فعالیت می کنند. با خرید از بهترین شرکت های  فعال در این زمینه، شما می توانید محصولات با کیفیتی را با قیمتی مناسب تهیه کنید. انتخاب بهترین فروشنده در وضعیت فعلی بازار ایران کمی دشوار است. با محبوبیت خرید اینترنتی، توصیه ما به شما استفاده از فروشگاه های آنلاین برای تهیه بالشتک هوا و دستگاه تولید کننده آن می باشد. قیمت مناسب دستگاه تولید بالشتک هوا باعث شده تا خیلی از شرکت ها به آن علاقه نشان دهند.

بهترین راه خرید دستگاه تولید کننده بالشتک هوا

آیا شما هم به دنبال خرید دستگاه تولید بالشتک هوا هستید؟ استفاده از خدمات مجموعه ماشین آلات بسته بندی فرهام می تواند نتایج مطلوبی را برای شما به همراه داشته باشد. این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص ومهندسین باتجربه و بهره گیری  از تکنولوژی روز دنیا همواره نسبت به عرضه محصولات با کیفیت اقدام نموده تا در اختیارمصرف کنندگان قراردهد. همه محصولات عرضه شده در فروشگاه ماشین آلات بسته بندی فرهام همراه با خدمات پس از فروش ده ساله در اختیار مشتریان قرار می گیرند. در نتیجه، شما با خیال راحت می توانید آنها را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

از جمله مهم ترین مزایای خرید از فروشگاه ماشین آلات بسته بندی فرهام می توان به داشتن تعرفه ای مناسب، خدمات پس از فروش خوب، پشتیبانی طولانی مدت و درصد رضایت خریداران بالا اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید هم اکنون با واحد پشتیبانی تماس بگیرید. تیم پشتیبانی ماشین آلات بسته بندی فرهام آماده پاسخگویی به سوالات و رفع نیاز مشتریان گرامی می باشد.

کلام آخر

همانطور که در این مقاله مشاهده کردید، دستگاه تولید بالشتک هوا دستگاهی مهم و کاربردی است که می تواند در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این دستگاه کاربردی و با کیفیت به گونه ای طراحی شده است تا بتواند در هر دقیقه 18 بالشتک هوا تولید کند و آن را در اختیار مجموعه شما قرار دهد. با توجه به اینکه این دستگاه وزن پایین، ابعاد مناسب و قیمت مطلوبی دارد، در صورتی که حجم تولید یا فروش ویا بسته بندی شما خیلی زیاد باشد، به راحتی می توانید نسبت به تهیه چند دستگاه اقدام نمایید. لازم به ذکر است که خرید دستگاه تولید بالشتک هوا حتما باید توسط متخصص باتجربه در این زمینه صورت گیرد تا شما با مشکلی مواجه نشوید. خرید از بهترین تیم های فروشنده همچون ماشین آلات بسته بندی فرهام به شما اجازه می دهد تا خدمات پس از فروش طولانی مدت و محصولات با کیفیتی را تهیه کنید. همین ویژگی های مطلوب محبوبیت این فروشگاه را افزایش داده اند .لازم به ذکراست که نگهداری وحمل ونقل بالشتک هوا در تیراژ بالا باتوجه به حجم بالای آن مقرون به صرفه نمی باشد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3.75 (4 رای)

پاسخی را بگذارید

مشاوره رایگان