درباره ما

چشم انداز شرکت فرهام :

شرکت ماشین آلات پیشرو صنعت فرهام توسط گروهی از مهندسین خبره در زمینه طراحی، ساخت و فروش دستگاه های بسته بندی با تکیه بر تجربه ارزشمند در این زمنیه تاسیس گردیده است . هم اکنون این شرکت به پشتوانه تجارب گرانبها و نیروی انسانی کارآمد، با افق فعالیت گسترده ای در عرصه مختلف ماشین آلات بسته بندی حرکت می کند.
خط مشی شرکت فرهام علاوه بر اجرای فعالیت حرفه ای و متعهدانه خود در تحقق ارائه دستگاه های با کیفیت وخدمات پیش و پس از فروش ، همواره در تلاش بوده که از به روزترین دستگاه های موجود در بازارجهانی استفاده نموده که این امر باعث بهبودکیفیت وکمیت واحدهای تولیدی وبه روزرسانی خطوط تولید می گردد.

چشم انداز مدیریت فرهام :

هدف اصلی مدیریت شرکت فرهام ، مشتری مداری وارائه دستگاه های باکیفیت بوده واصلی ترین دغدغه این شرکت ارائه خدمات پس از فروش مطلوب وساخت دستگاه های خاص ورفع مشکلات مربوط به امرصنعت بسته بندی می باشد.دراین راستا مدیریت شرکت فرهام علاقمند به همکاری با متخصصین ومحققین درزمینه صنعت بسته بندی می باشد.

هدف شرکت فرهام :

هدف شرکت فرهام در راستای شناسایی و تامین خواسته ها و انتظارات مشتریان قبل و بعد از خرید بوده و همواره در تلاش هست که با اتکا به نیروی توانمند داخلی همراه با به روز ترین تکنولوژی دستگاه های بسته بندی، سطح رضایتمندی مشتریان و متقاضیان را افزایش دهد. شرکت ماشین آلات پیشرو صنعت فرهام قصد دارد با ارائه دستگاه های با کیفیت با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش به مشتریان، نام خود را درزمره ممتازان این عرصه تنگاتنگ صنعت بسته بندی قراردهد.
تنوع دستگاه های بسته بندی شرکت فرهام بسیار بالا بوده وگستره وسیعی از ماشین آلات رادربردارد. به طورمثال دستگاه های چسب زن کارتن، تسمه کش کارتن، بسته بندی وکیوم، شیرینگ پک، انواع دستگاه های دوخت پلاستیک شامل دوخت ریلی ، دوخت پدالی ، دوخت پدالی پنوماتیک، دوخت های اتوماتیک و سیل وکیوم ، سیل ظروف ، سیل القایی، سیل طلقی، اسکین پک وانواع تاریخ زن ، نمونه ای از دستگاه های بسته بندی شرکت فرهام بوده که در زمینه خدمات رسانی به مشتریان و متقاضیان آماده می باشد.
شرکت ماشین آلات فرهام سعی بر این دارد با معرفی خدمات خود به مشتریان و خریدارن رضایت آن ها را در اولویت قرار دهد. اهمیت خدمات این شرکت فقط معطوف به بعد از خرید مشتریان نبوده بلکه به خدمات قبل از فروش نیز اطلاق می شود . مسلما یکی از مهم ترین مواردی که سبب تمایز خدمات شرکت فرهام نسبت به دیگر رقبا می گردد سرعت ، کیفیت و خدمات به موقع آن می باشد.

خدمات این شرکت را می توان به دو قسمت خدمات پیش از فروش وخدمات خدمات پس از فروش تقسیم کرد.

خدمات پیش از فروش شرکت فرهام پک :
1-شناسایی نیازمشتری وبررسی درخواست مشتری
2-بررسی بودجه ، فضا ومکان مشتری
3-آگاه کردن مشتری وراهنمایی های تکنیکی مرتبط با نوع بسته بندی
4-ارائه مشاوره صحیح ومعرفی دستگاه متناسب با اطلاعات اعلام شده توسط مشتری
5-ارائه طرح ها وایده های جدید به مشتریان
6-همفکری ومشاوره تا مرحله خرید نهایی وتغییرات لازم در سفارش محصول


خدمات پس از فروش :

خدمات پس از فروش عبارتست تعهدی که شرکت ها برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان برای پشتیبانی در یک دوره خاص ارائه می دهند.
خدمات پس از فروش کالا ، نه تنها ضامن بقا و ارتقاء شرکت بوده ، بلکه یکی از مهم ترین عوامل موثر برای رقابت در بازار جهانی است.

خدمات پس ازفروش شرکت فرهام پک :
1-حمل ، نصب وراه اندازی محصول
2-رفع مشکلات هنگام کاریا عیوب ساده به صورت آنلاین وتصویری
3-پشتیبانی قطعات یدکی
4-آموزش وتهیه فیلم های آموزشی
5- گارانتی یک ساله وخدمات پس از فروش ده ساله محصول
6- پیگیری واطمینان از رضایتمندی مشتری پس از استفاده از محصول
شرایط ضمانت وگارانتی محصولات :

تمام شرکت ها با کسب رضایت خریداران و تلاش برای ارائه بهترین محصولات پیشرفت خواهند کرد. مبنای شرکت ماشین آلات فرهام برپایه ی صداقت ، شرح اطلاعات دقیق دستگاه ها ، تحویل بی نقص و به موقع دستگاه و تعهد بر توضیحات جانبی در خصوص کارکرد و مونتاژ دستگاه ها بصورت حضوری و غیر حضوری می باشد. اکثر دستگاه های این شرکت دارای 12 ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش بوده تا گامی بهتر در راستای مشتری مداری و کسب اعتبار برای برند سازی شرکت باشد.

ارسال به سراسر کشور و صادرات محصولات :

ماشین آلات بسته بندی فرهام آماده ارسال محصولات خود به تمام نقاط ایران می باشد و همچنین یکی از توانایی این شرکت ارسال دستگاه به دیگرکشورها ازجمله عراق ، افغانستان ، پاکستان و... می باشد.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

مشاوره رایگان